Bilgisayarlı Fizyoterapi

bilgisayarlı fizyoterapi

Kas-iskelet ve sinir sisteminde oluşan hastalık, travma, ağrılı durumlar ya da doğuştan gelen akut ve kronik sorunların primer tedavisi ve rehabilitasyon süreçlerini gerçekleştirmektedir.

Merkezimizde genel fizik tedavi rehabilitasyon hizmetlerinin tümüne olanak bulunmakla birlikte belirli alanlarda dünya standartları üzerinde bölgemizde referans kabul edilebilecek olanaklar bulunmaktadır.

Akademik Terapi Robotik Rehabilitasyon Merkezi tüm nörolojik hastalıkların rehabilitasyonunda klasik yaklaşımlar ile yeni teknolojik yaklaşımların bir sentezi şeklinde en üst düzeyde tedavi imkanı sağlamaktadır.

Sporcu Rehabilitasyon Merkezi, tüm kas iskelet eklem problemleri tedavisi açısından birçok sporcu ve spor takımının bile ulaşmakta zorlandığı kapsamlı sportif rehababilitasyon ve rejeneratif tedavi olanaklarına sporcuların yanı sıra amatör veya profesyonel sporcu olmayan hastaların da ulaşabilmesine olanak sağlar.

Ağrı Tedavi Merkezi, mevcut ve yeni geliştirilmiş olan ilcalarla tedavi, fizik tedavi yanı sıra ağrı enjeksiyonları, proloterapi, PRP ve kök hücre gibi rejeneratif tedavilerinde uygulandığı bütüncül bir tedavi yaklaşımı sunar.

HEMEN ARA

Ücretsiz Danışma Hattı (0212) 428 40 50

Fizik Tedavi Eğitimlerimiz ve Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Afyon Kocatepe Üniversitesi Protez ve Ortez bölümünden mezun olan uzmanımız daha sonra Haliç Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünü başarı ile bitirmiştir. Eğitim hayatına Bahçeşehir Üniversitesi – Kayropraktik alanındaki Yüksek Lisansı ile devam etmiştir. Osteopati – Manuel Terapi – Kuru İğne – Pilates – Kinezyolojik Bantlama – Lenf Ödem Tedavisi – West Akupunktur – Kupa Terapi – Hacamat – Hirudoterapi - Trigger Point Tedavisi – Fasyal Gevşetme ve Derin Doku Masajı alanlarında eğitimler alarak uzmanlaşmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by