Referanslar & Hasta Yorumları

AKADEMİK TERAPİ

ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

Sayfamızda yer alan tüm kullanıcı yorumları ve referans örnekleri müşterilerin onayı sonrasın da yayınlanmış ve kendilerinin bilgisi dahilinde sayfa oluşturulmuştur… Sizlerde olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi bu sayfamız altında paylaşabilirsiniz.


Değerli Hasta ve YakınlarımızHakkımızda Ne Dedi?


Anlatılmaz yaşanır. İyiki varsınız. Hocalarımızdan çok memnunuz. İkramlarından çok memnunuz. Çalışanlardan ve güler yüzlü olmalarından çok memnunum. Teşekkür ediyorum.

ERKAN KALE

Çok memnunum. Gelirken 40 dk yol çekiyorum. Ama karşılığını bulabiliyorum. Buranın en güzel yanı fizyoterapistlerin bizim başaracağımıza inanmaları. Bana olan inançları beni motive ediyor. Kurum çalışanlarından çok memnunum. Çok güler yüzlüler. Teşekkür ederiz.

KÜBRA YILMAZ

Hocalarımızın yoğun emekleri için çok teşekkür ederim. Daha önce fizik tedavi gördüğüm kurumlar arasında en iyisi kesinlikle burası. Özellikle Turgut hocam işini çok severek yapıyor. Kurumda hastalara tüm personel çok ilgi gösteriyor.

NİLGÜN SERBEST

Çok memnunum. Burada çok mutluyum. Kendimi burada bulmaya başladım. Moral buluyorum. Üzerime güneş doğdu. Her şey için teşekkür ederim.

AYNUR ÇIRAK

Fark gördüm. Çok memnunum. Çok ilgililer. Çok teşekkür ediyorum. Çocuğumda iyileşme görüyorum.

POYRAZ DİNÇ

Süper süper süper. Çok memnunum. Allah razı olsun. Düzgün bir fizik tedavi alıyor. Çocuğumun durumu iyiye gidiyor inşallah. Geldiğimden beri çok büyük bir fark görüyorum. Teşekkür ederim.

YAVUZ SELİM CEYHAN

Çok memnunum. Hocalarımızı çok seviyoruz. İlgi ve alakaları çok iyi çok güler yüzlü çalışanları var. Teşekkürler.

MEHMET EKMEKÇİ

Memnunuz. Çok ilgililer. Oğlum buraya çok mutlu geliyor. Kurumdan eve gitmek istemiyor. Fizik materyalleri çok iyi ve yeterli düzeyde. Fizyoterapistler çok ilgililer ve çok özenliler. Herşey için teşekkürler.

AHMET SALİH ER

Adnan beyden çok memnunum. Kurum çalışanlarından çok memnunum. Çok güler yüzlü çalışanları var. Her şey için teşekkürler.

GÜNNUR AKHİSARLI

Hocalarımızdan çok memnunuz. Çok içten ve ilgililer. Anlatacak çok şey var. Kendimizi bir aile ortamında gibi hissediyorum. Teşekkür ederiz.

ŞEYMA KARABULUT

Kurumdan memnunuz. Fizik tedavisinden memnunuz. Fizyoterapistlerden memnunuz. Her şey için teşekkürler.

BÜLENT VERDİ

Personelleri çok güler yüzlü. Çalışmalarını yararlı buluyorum. Fizik tedavisi bana çok iyi geldi. Faydasını görüyorum. Sadece mesafenin uzak olması benim için sorun. Teşekkürler iyiki varsınız.

RECEP ÇOLAK

Çalışmalarımızİş Hayatından Kareler...ÖZEL AKADEMİK TERAPİ REHABİLİTASYON MERKEZİ


(0212) 428 40 50

Rehabilitasyon Merkezimiz, topluma karşı sosyal sorumluluğunun bir gereği olarak, eğitim sektöründe bulunmayı görev edinen Akademik Terapi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi faaliyetlerini “insan odaklı” bir anlayışla yürütmektedir.

Bize Ulaşın

Canlı Destek SİSTEMİ

Gün içerisinde kesintisiz olarak canlı destek hizmeti sağlamaktayız. Sitenin sağ alt köşesinde bulunan ``Canlı Destek`` bölümüne tıklayarak bizimle anlık olarak yazışabilirsiniz. Daha Hızlı çözümler için lütfen arayınız.

Destek Talebi Oluştur

Open chat
Powered by